Tomas Stay City Center Porto

  • WiFi
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

1-slaapkamer Tomas Stay City Center Porto appartement ligt in de Bonfim wijk, op 25 minuten wandelen van het Museu Nacional Soares dos Reis en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Dit appartement is gelegen op ongeveer 1 km verwijderd van São Bento treinstation en in de onmiddellijke nabijheid van Dom Joao IV busstation.

Gasten die verblijven in de accommodatie kunnen genieten van het gemak van handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een douche.

Tomas Stay City Center Porto appartement kan pochen met een keuken, uitgerust met een koelkast en een oven. De aanwezigheid van een eettafel zorgt voor een meer eetgemak. Cafe Santiago biedt Portugese maaltijden op 7 minuten wandelen vanaf het appartement.

Het 1-badkamer appartement heeft een eersteklas locatie op 600 meter verwijderd van de Rua de Santa Catarina en in de buurt van Capela das Almas. Tomas Stay City Center Porto appartementen liggen op 19-minuten loopafstand tot de Dom Luis I-brug in Porto. U kunt ook Estádio do Dragão bereiken, dat binnen 2 km afstand van deze accommodatie ligt. Dit appartement ligt momenten van metro Campo 24 Agosto stadsspoorweg.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Tomas Stay City Center Porto
Guestready - Mezzanine Comfort In Porto
Mobiele prijsaanbieding

Guestready - Mezzanine Comfort In Porto

0 m van de accommodatie
Hm - Vagus Oporto House
Mobiele prijsaanbieding

Hm - Vagus Oporto House

9.0
Schitterend 54 beoordelingen
17 m van de accommodatie
USD 157 USD 141
per nacht
Top Floor Apartment With Sunny Balconies
Mobiele prijsaanbieding

Top Floor Apartment With Sunny Balconies

8.8
Fantastisch 10 beoordelingen
122 m van de accommodatie
USD 94 USD 85
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer53555/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Tomas Stay City Center Porto appartement te vinden?
      Tomas Stay City Center Porto appartement is in de Bonfim wijk van Porto gesitueerd, op 25 minuten wandelen van het Museu Nacional Soares dos Reis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Tomas Stay City Center Porto appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Tomas Stay City Center Porto appartement zijn onder andere Estádio do Dragão, het Museu Nacional Soares dos Reis, de Dom Luis I-brug.
    • Hoeveel kost het om bij Tomas Stay City Center Porto appartement te verblijven?
      De huurprijs van Tomas Stay City Center Porto appartement is €130.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Cafe Santiago en Pastelaria Dom Joao IV restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Biedt Tomas Stay City Center Porto appartement internetverbinding?
      Ja, Tomas Stay City Center Porto appartement biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Tomas Stay City Center Porto appartement?
      Bij Tomas Stay City Center Porto appartement vinden gasten een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Tomas Stay City Center Porto

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten